Afra Saraçoğlu iç çamaşırı giymeden poz verince sosyal medya karıştı

Ünlü isimlerin zaman zaman paylaştığı fotoğraflar sosyal medyada gündem olmalarını sağlıyor. Aslına bakarsanız bu durum bilinçli olarak yapılan bir şey. Zira reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığını işleten hala pek çok kişi var. Hele de sosyal medya hesaplarında takipçi sayısını arttırmak isteyenler, bu tarz fotoğraflar ile zaman zaman takipçilerini ciddi anlamda yükseltiyor.

Afra Saraçoğlu yürek hoplattı! Sütyensiz!

Takipçi sayısı neden önemli diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Takipçi sayısı salt popülerlik için kasılan bir şey değil. Çünkü popülerlik yeni reklam anlaşmalarını, işbirliklerini ve yeni projeleri de beraberinde getiriyor. Bu da ünlüler için yeni kazanç kaynakları ve gelir kapıları anlamına geliyor.

Sosyal medyanın gündemine düşen son isim ise Yalı Çapkını dizisinde Seyran rolüyle akıllara kazınan Afra Saraçoğlu oldu. Güzelliğiyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Saraçoğlu, süytensiz pozları ile deyim yerindeyse yürek hoplattı. Bu fotoğrafları beğenenler ateş emojisi yollarken, bazıları ise mübarek aylarda yapılan bu tarz paylaşımların doğru olmadığını dile getirdi. Elbette herkesin kendi hayatı ve kendi seçimi ancak Ramazan ayı içerisinde yapılan paylaşımlara dikkat etmekte de fayda var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x